Szakkollégiumi közösségünk

A II. János Pál Katolikus Szakkollégium tagjai a 2017/18-as tanévben:

  • Németh Norbert atya, igazgató
  • Országh Eszter, nevelőtanár
  • Gaspari Gábor, szakkollégiumi titkár

Szakkollégisták:

  • Andó Gergely
  • Antalóczy Erzsébet Mária
  • Boncz Dorottya
  • Egervári György
  • Gerencsér Bence
  • Horváth Rebeka
  • Horváth Rezső
  • Joó Csanád Sebestyén
  • Karafa Lilla
  • Kardos Lilla
  • Kiss Roberta
  • Kiss Zsanett
  • Kocsis Edina
  • Laczkó Éva Mária
  • Menyes Tamás
  • Menyik Balázs
  • Merse Ferenc
  • Mihajliv Renáta
  • Miskolczi Mária Klára
  • Mittermájer Vivien
  • Molnár Ádám
  • Nagy Angyalka
  • Nagy Dóra
  • Nagypál Levente
  • Németh Béla
  • Pap Márton
  • Pesti Arnold
  • Pongrácz Benedek
  • Pongrácz Tamás
  • Ráncsik Rebeka
  • Recsetár Balázs
  • Salzmann Szilvia Viktória
  • Szabó Dániel
  • Szabó Klára Erzsébet
  • Szeiler Bálint
  • Szmodics Petra
  • Teleki Blanka Ágnes
  • Török Máté
  • Tüske Máté
  • Uhrin Róbert
  • Varga Dávid
  • Vizsy Erzsébet
  • Vörös Bianka
  • Zsédely Petra

  


A II. János Pál Katolikus Szakkollégium tagjai a 2016/17-es tanévben:

  • Andó Gergely
  • Antalóczy Erzsébet Mária
  • Egervári György
  • Gerencsér Bence
  • Horváth Csaba Csongor
  • Horváth Rebeka
  • Horváth Rezső
  • Joó Csanád Sebestyén
  • Kardos Lilla
  • Kausits Anita
  • Kiss Zsanett
  • Kocsis Edina
  • Kovács Ágota
  • Laczkó Éva Mária
  • Lukoczki Orsolya
  • Menyes Tamás
  • Merse Ferenc
  • Mihajliv Renáta
  • Miskolczi Mária Klára
  • Mittermájer Vivien
  • Molnár Ádám
  • Nagy Angyalka
  • Nagy Dóra
  • Nagy Eszter
  • Nagypál Levente
  • Németh Béla
  • Németh Kornél
  • Országh Eszter
  • Pesti Arnold
  • Pongrácz Benedek
  • Ráncsik Rebeka
  • Standi Szilvia
  • Szabó Klára Erzsébet
  • Szeiler Bálint
  • Szita Péter
  • Szmodics Petra
  • Teleki Blanka Ágnes
  • Török Máté
  • Tüske Máté
  • Uhrin Róbert
  • Varga Dávid
  • Vizsy Erzsébet
  • Vörös Bianka

2015-16-os tanévben:

Név KVH
Török Máté Nyílt nap
Tüske Máté Nyílt nap
Gregor Márton Cipősdoboz
Kovács Ágota Játszóház
Horváth Rebeka Játszóház
Kausits Anita Környezetvédelem
Tóth Orsolya Környezetvédelem
Szeiler Bálint Sport
Pesti Arnold Sport
Horváth Csaba Csongor Karácsonyi
Németh Béla Sport
Egervári György Nyíltnap
Kardos Lilla Sport, cipős doboz
Kocsis Edina Cipős doboz
Sebők Daniella Sport
Vörös Bianka Filmklub
Laczkó Éva Karácsonyi műsor
Bogdán Alexandra Környezetvédelem
Antalóczy Erzsébet Cipősdoboz
Lukoczki Orsolya Játszóház
Nagy Eszter Játszóház
Vizsy Elizabet Játszóház
Nagy Angyalka Karácsonyi műsor
Németh Zsuzsanna Sport
Standi Szilvia Karácsonyi műsor
Dobi Bianka Környezetvédelem
Ráncsik Rebeka Főtéri
Rákóczi Alexandra Sport
Miskolczi Mária Sport
Mittermájer Vivien Sport
Kiss Zsanett Játszóház
Szmodics Petra Főtéri
Varga Dávid Sport
Menyes Tamás Sport
Gerencsér Bence Nyíltnap
Horváth Rezső Nyílt
Pongrácz Benedek Környezetvédelem
Merse Ferenc Nyílt nap
Horváth Csaba Karácsonyi műsor
Uhrin Róbert Filmklub
Takács Dávid Környezetvédelem
Németh Gergely Sport
Országh Eszter